– Загалом, задоволений, як для тебе склався минулий рік?
– Якщо брати другу частину минулого чемпіонату, звісно, хотілося стати чемпіонами. Але друге місце теж непогано. Потім ми, можна сказати, не дуже добре виступили у єврокубках – хотілося зовсім іншого, прагнули грати у груповому етапі. У чемпіонаті цього сезону у нас спочатку був спад, а потім набрали ходу. І зараз готуємось до другої частини чемпіонату.
– Які очікування від нового року?
– Треба готуватись – попереду ще цілий місяць для цього. Відпрацьовуватимемо і тактику, і різні взаємодії на полі. Попрацюємо та побачимо, як вдасться втілити задуми у життя.
– Особисто ти, напевно, високі цілі ставитимеш не лише у клубі, а й у збірній України?
– Звичайно, хочеться грати за збірну та показувати свій найкращий футбол.
– Весною очікується повернення вболівальників на трибуни. Чи не вистачає цієї емоційної складової під час матчів?
– Звісно, цього не вистачає. Хочеться грати з уболівальниками. Але ми розуміємо, яка ситуація – у країні триває війна. Якщо дозволять хоч якусь маленьку частину трибун заповнити вболівальниками, то це буде дуже приємно для футболістів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…