Офіційно. Осієк розірвав контракт із Гармашем

Хорватський клуб «Осієк» повідомив про розірвання контракту з 33-річним українським півзахисником Денисом Гармашем за згодою сторін.

У повідомленні пресслужби «Осієка» йдеться, що Гармаш не зміг завоювати місце в основі через погану фізичну підготовку. Під керівництвом нового тренера Зорана Зекіча він не отримав навіть хвилини на полі під час офіційних ігор. Тому було вирішено, що такий розвиток ситуації є найкращим для обох сторін.

У цьому сезоні Гармаш провів 4 матчі за «Осієк». Востаннє Денис виходив на поле ще наприкінці вересня 2023 року.

Раніше повідомлялося, що Гармаш проведе зимові навчально-тренувальні збори з харківським «Металістом 1925».

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Рух оголосив про розставання зі своїм ветераном

Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі

40 хв. ago

Салах емоційно відреагував на першу перемогу Єгипту на ЧС

Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…

42 хв. ago

«Час входити в ритм»: голкіпер Кривбасу розповів про перші дні передсезонної підготовки

Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…

45 хв. ago

Французьку телеведучу вигнали з каналу за критику Жеремі Доку

Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі

48 хв. ago

Іспанський вектор Карпат: Фран Фернандес отримає двох нових асистентів із Піренеїв

Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі

57 хв. ago

У Решфорда з’явився новий варіант продовження кар’єри

Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі

1 годину ago