Categories: УПЛ

Динамо перший етап зборів проводить у Києві

Динамо розпочало підготовку до весняної частини сезону. Перший етап зборів кияни проведуть на тренувальній базі у Віті-Литовській, інформує офіційний сайт клубу.

Після 14 зігранних матчів Динамо займає 5 місце в турнірній таблиці УПЛ.

Зібравшись після відпустки 12 січня, гравці пройшли планове медобстеження, у ці ж дні розпочалися щоденні тренування. Команда вже працює з м’ячем на натуральному газоні, який зберігався під захисною плівкою. На першому етапі гравцям доводиться виконувати чимало бігової роботи. Крім того, гравці тренуються у сучасному фітнес-центрі тренувальної бази.

У вівторок тренери з фізичної підготовки запропонували гравцям нову вправу на швидкість реакції. У парах гравці змагалися, реагуючи дотиками на сенсори, розташовані по периметру квадрату на підлозі, які почергово підсвічувалися різними кольорами. Також динамівці виконали традиційний набір вправ на зміцнення різних груп м’язів. Робота продовжилася на полі, де після розминки гравці відпрацьовували короткі передачі, а також виконували вправи на утримання м’яча в квадратах.

У Києві динамівці тренуватимуться до кінця тижня, а у неділю вирушать на збори до Туреччини.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Підсилення з іншого кінця світу: Верес купує бомбардира молодіжної збірної Австралії

У УПЛ може з’явитися футболіст з іншого кінця світу — з Австралії. Так стверджує ТаТоТаке.Читати…

42 хв. ago

Збірна Німеччина втрачає ключового захисника до кінця чемпіонату світу

Захисник дортмундської «Боруссії» та національної збірної Німеччини Ніко Шлоттербек завчасно завершив свої виступи на чемпіонаті…

44 хв. ago

Екс-капітан Кривбасу перейшов у Буковину

Футбольний клуб «Буковина» сьогодні офіційно представив свого першого новачка в це міжсезоння.Читати далі

47 хв. ago

Офіційно. ЛНЗ попрощався з двома футболістами

Черкаський ЛНЗ попрощався з двома футболістами. Про це повідомляє прес-служба клубу.Читати далі

49 хв. ago

Чорноморець отримав срібні медалі та розпочав підготовку до сезону

Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…

3 години ago

Збірна України з ампфутболу зазнала поразки від Польщі у заключному матчі на міжнародному турнірі

Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…

3 години ago