“Не треба записувати нас у гонку за титулом. Нам потрібно зосередитися на собі, мета зрозуміла. Ми досить непогано провели першу половину сезону і хочемо виступити ще краще другого. Думаю, 39 очок за перше коло – це не так уже й погано, але тепер потрібно натиснути на педаль газу.
З огляду на все, що було сказано влітку, ми вважаємо, що могли набрати більше очок. Ми втрачали очки в матчах із “Ювентусом”, “Наполі”, “Удінезе” і “Лечче”, набрали лише два очки, хоча грали не так погано. Але немає сенсу думати про те, що могло бути. У нас залишилися Серія А і Ліга Європи, і ми можемо сказати в цих турнірах своє слово”, – наводить слова Піолі Football Italia.
Наразі “Мілан” посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Підопічні Піолі набрали 39 очок після 19 турів.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі