Учора Мессі був визнаний найкращим гравцем року за версією в 3-й раз. Аргентинець не приїхав на церемонію вручення нагород у Лондоні.
За інформацією журналіста Гільєма Балаге, відсутність Мессі на церемонії ФІФА пов’язана з небажанням жертвувати підготовкою до нового сезону в “Інтер Маямі” – поїздка до Лондона означала б пропуск кількох тренувальних днів.
Зазначається, що аргентинець серйозно ставиться до передсезонної підготовки і хоче якнайкраще пристосуватися до нового футбольного календаря, щоб виключити проблеми зі здоров’ям. Крім того, Мессі має намір повноцінно підготуватися до Кубка Америки, який пройде цього літа.
Зазначимо, що Ерлінг Голанд і Кіліан Мбаппе, які посіли, відповідно, 2-ге і 3-тє місця в підсумковому рейтингу, також не приїхали на церемонію.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі