Український півзахисник Денис Гармаш завершив свої виступи в Осієку, повідомляє “ТаТоТаке”.
33-річний хавбек вже покинув розташування хорватського клубу. Зазначається, що гравець отримає статус вільного агента і вирушить до Іспанії, де й приєднається до свого нового клубу. Очікується, що ним стане Металіст 1925 – Віктор Скрипник раніше висловив бажання підписати досвідченого ветерана.
Нагадаємо, Гармаш – вихованець Динамо. У структурі київського клубу перебував з 2007 по 2023 рр. Відправлявся в оренду у турецький Різеспор (2020). У поточному сезоні провів за Осієк 4 матчі без результативних дій. Transfermarkt оцінює гравця у 600 тисяч євро.
Металіст 1925 пішов на зимову паузу на 12-й сходинці турнірної таблиці УПЛ, набравши 15 очок. Харків’яни виїжджають на зимовий збір 23 січня – він триватиме до 17 лютого. Свій перший офіційний поєдинок навесні “жовто-сині” проведуть 24 лютого проти Динамо в рамках 18-го туру УПЛ.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі