“Вийшов з відпустки разом з усіма. Учора в нас було перше цього року тренування, але я тільки приступив до бігової роботи, тому займався окремо від команди, у манежі.
Протягом першої половини збору в Туреччині я також продовжу тренуватися індивідуально, і тільки потім маю вже повернутися у загальну групу”, – цитує Ярмоленка Dynamo.kiev.ua.
Нагадаємо, Андрій повернувся в Динамо у статусі вільного агента влітку 2023 року. Встиг зіграти у 9-ти матчах, в яких забив 4 голи і віддав 1 асист. Останній поєдинок провів 1 жовтня, а вже 10 жовтня був прооперований у Барселоні (хірургічне втручання знадобилося внаслідок кількох травм однієї і тієї ж зв’язки).
Динамо 19 січня вирушить до Туреччини, де в рамках підготовки до другої частини сезону проведе 8 товариських матчів. Закордонний збір триватиме трохи менше місяця і завершиться 17 лютого. Після цього кияни повернуться додому і розпочнуть безпосередню підготовку до першого офіційного матчу року – проти Металіста 1925 в рамках 18-го туру УПЛ (базовий день туру – 24 лютого).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…