– Максиме, як пройшла відпустка?
– Спершу поїхав додому на Батьківщину. Потім повернувся до Києва та з’їздив до Буковеля. Далі весь час був у Києві, готувався до зборів.
– Який твій найяскравіший футбольний спогад про 2023 рік?
– Напевно, перемога над “Арісом”. Була напружена битва. У післяматчевих пенальті емоції вирували. Здається, цей матч запам’ятався більше за інші.
– Попереду перші збори під керівництвом Олександра Шовковського. Чи відчуваєте ви, що будуть відмінності у порівнянні зі зборами з Луческу?
– Думаю, відмінності будуть 100 відсотків. Тим більше до штабу додався тренер, який працюватиме з захисниками.
– Чи встигли ви попрацювати з ним?
– Так, особисто я вже працював під керівництвом Сергія Федорова в “Динамо” U19. Він мені багато чого дав, але я не буду розповідати всіх секретів.
– Чутки про те, що клуб шукає ще одного центрального захисника, якось тиснуть морально на тебе?
– Я концентруюся на своїй грі, аналізую свої помилки, аби не припускатися їх у майбутньому. Немає жодного тиску, це конкуренція, це ж футбол.
– Якось вивчав суперників по зборах?
– Ні, не вивчав. Це тренувальний збір, будемо по суті набирати обертів. Гадаю, будуть хороші спаринги.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…