– Футболісти повернулися до розташування команди у відмінному настрої та з великим бажанням тренуватися. Після відпустки команда працювала у трьох групах: перша займалася біговою роботою, друга виконувала тести на газоаналізаторі, а третя проходила медогляд.
– Яким аспектам гри приділятимете увагу?
– На початку зборів сконцентруємось на фізичній роботі, адже треба повернути футболістам тонус. За підсумками медичного обстеження зрозуміло, хто і як працював під час відпустки, бо кожен гравець мав індивідуальний план підготовки до зборів. Спочатку буде велике навантаження, але знаю, що це не стане проблемою для футболістів. Після першого тижня заплановано контрольний матч. Ми хочемо побудувати тренувальний цикл таким чином, щоб упродовж шести днів у нас був спаринг. Сподіваюся, усі футболісти отримають ігровий час. Наприкінці, окрім фізичних навантажень та роботи в полі, перейдемо до теоретичного матеріалу та аналізу, щоб покращити командну взаємодію.
– Чи є кадрові зміни у команді?
– В Академії “Шахтаря” дуже багато талановитих молодих гравців, на яких ми активно звертаємо увагу. Також у складі “Шахтаря” U-19 є футболісти, яким час робити крок у дорослий футбол. Наш пріоритет – розвиток потенціалу молодих гравців та створення для них можливостей. У складі команди можливі зміни.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…