Ігор Харатін перейшов до Легії у 2021 році. За даними порталу Transfermarkt, представник України коштував близько мільйона євро. Незважаючи на таку суму, він так і не зробив кар’єру в столичній команді.
Досить сказати, що в поточних іграх центрального півзахисника повністю відсунули на другий план. Він жодного разу не вийшов на поле в основі Легії, граючи лише в дублюючому складі.
Тому не дивно, що ситуація не зміниться і в другій частині сезону. Як повідомляє sport.tvp.pl, Харатін офіційно переведений до дубля Легії. Свою подальшу пригоду у Варшаві, а точніше її кінець, він проведе на рівні третьої ліги.
При цьому варшавський клуб не закриває очі на відхід українця під час зимового трансферного вікна. Такий сценарій ще можливий, але спочатку на 28-річного гравця хтось повинен був би вийти. Також має бути зацікавленість у переході з боку самого футболіста.
А це, в свою чергу, буде не особливо легко. Харатін залишається одним з найбільш високооплачуваних гравців Легії. Тому більш імовірно, що півзахисник попрощається з командою після закінчення поточного сезону. Контракт досвідченого гравця розрахований лише до 30 червня 2024 року.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…