Categories: УПЛ

Володимир Генінсон: Покинув Чорноморець з власної волі, бо хочу далі розвиватися та розвивати український футбол

Колишній віцепрезидент «Чорноморця» Володимир Генінсон розповів, чому вирішив залишити свою посаду.

– Рішення було ухвалено насправді кілька тижнів тому. Це моє внутрішнє рішення. Все дуже просто: у мене є своє бачення щодо розвитку не лише клубу, а й розвитку футболу. Я бачу, що це має бути фундаментальний проект на роки. Тобто, не зараз тут взяти якнайшвидше кубок або виграти чемпіонство.

Все треба розпочинати з низів, з дитячо-юнацького футболу, для цього будуватиме академію. Після цього вже накачуватимуть основну команду юнаками, які виросли в одеському регіоні, тобто своїми молодими талантами, які після цього сяятимуть і прославлятимуть нашу збірну України.

Ми вже почали цей шлях. Він пробивався дуже тяжко, як ви знаєте. Було перезапущено академію, після чого її було закрито і зараз перезапущено заново. Таланти є, Одеса завжди славилася талантами.

Ми бачимо зараз, що два наші вихованці грають у молодіжній збірній і також грають в олімпійській збірній. Впевнений, що далі буде більше наших вихованців. U-19 – та команда, яка зараз уже будується на U-16 та U-17. Там є молоді зірочки.

Відразу відповім вам, я знаю ваше наступне питання. Поїде з основною командою не 4, а 5 футболістів з U-19. Це ті хлопці, які вже були нами 2 роки тому відібрані та залучені до команди. Вони ростуть разом із командою і вони отримають свій шанс на зборах. Я сподіваюся, що вони після цього перейдуть в основну команду і після цього прославлятимуть «Чорноморець» у збірній.

Тож це моє внутрішнє рішення. Покинув клуб зі своєї волі, покинув його, бо хочу далі прогресувати, розвиватись та розвивати український футбол.

– Спілкування якесь було з керівництвом, головним тренером? Як розійшлися? Тому що багато цікавляться, чи не пробігла чорна кішка чи щось таке.

– Ні, жодних чорних кішок не могло пробігти. Щодо керівництва. Я, напевно, можу вважати себе керівництвом клубу, бо справді останні 2 роки я був тією людиною, яка приймала остаточні рішення разом із головним тренером Романом Йосиповичем.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago