Нагадаємо, що молоді “гірники” з двома перемогами посіли третє місце в Юнацькій ЛЧ, а в чемпіонаті України перебувають у групі лідерів.
“Емоції позитивні, тому що подолали багато труднощів і результат у чемпіонаті радує, адже за втраченими очками ми посідаємо першу сходинку, і якщо переможемо в перенесених матчах, то матимемо невеликий відрив від переслідувачів. Не знаю, як у футболістів, але не маю 100% задоволеності, напевне, це нормально, бо минула тільки половина сезону.
Якщо говорити про Юнацьку лігу УЄФА, ми перемогли команду, яка була нижче нас за рівнем гри, та нав’язали боротьбу іншим, але, на жаль, не вдалося вийти до наступного етапу. Вважаю, що в матчах з лідерами групи ми мали можливості переломити хід поєдинку, узяти очки та претендувати на більше.
Ми стали більш гнучкими тактично, адже протягом півріччя використовували багато ігрових схем. Сподіваюся, у майбутньому хлопцям це допоможе і вони швидше сприйматимуть інформацію та вправніше виконуватимуть завдання тренерів”, – сказав Бєлік.
Додамо, що з відпустки Шахтар U19 вийде 10 січня.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…