– Звичайно, ми не можемо бути задоволені тим, на якому місці знаходимось в турнірній таблиці. Десь це сталося, можливо, через часту зміну тренерів, десь, нам не вистачало фарту.
Але, звичайно, не можна шукати причину у комусь. Треба й на себе дивитися, на те, який час від часу ми показували рівень футболу.
– Незважаючи на погану частину сезону, ти зараз є головним бомбардиром нашої команди.
– По-перше: хотілося б завжди забивати частіше. Я знаю, що можу грати краще та ще сильніше допомагати команді. По-друге: завжди є місце для прогресу, тому треба працювати та виправляти ситуацію навесні.
– Ми, також, мали шанс краще виступити не тільки в чемпіонаті, а й єврокубках.
– Так, непогано почали. Нічия з “Гентом”, потім перемога над “Брейдабліком”. Одними з ключових були зустрічі проти “Маккабі”. В нас були шанси не програти і тоді можна було б розраховувати на вихід з групи. Але дві поразки поспіль вплинули на це.
До того ж, ми повинні були краще виступити в Кубку України. З іншого боку – це вже справа минулих днів. Треба гарно підготуватися на зборах та виправляти ситуацію після зимової паузи, – резюмував Герреро.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…