Нещодавно ФІФА наклала на “Дніпро-1” трансферний бан, причиною такого рішення стала заборгованість перед гравцями і колишнім тренером.
“Річ у тім, що Йовічевича був бонус за третє місце. Думаю, що сума з п’ятьми нулями (ближче до 100 тисяч). Але в той самий момент сталася історія, коли хорват пішов у Шахтар і ні в кого в Дніпрі-1 не було бажання віддавати цей бонус.
Там ще були зустрічні позови: Йовічевича до Дніпра-1, мовляв, віддайте гроші, Дніпра-1 до Йовічевича, мовляв, ти пішов від нас нелегітимно. І клуб із хорватом із літа судяться, тому що є документи, що опція була в однообічному боці, Дніпро-1 підвищить зарплату”, — розповів Михайло Співаковський для ТаТоТаке.
Нагадаємо, Ігор Йовічевич очолював Дніпро-1 з 2020-го по 2022 роки. Після цього хорват перейшов до Шахтаря.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі