«Чого не вистачало тому «Динамо»? Думаю, що елементарної розслабленості, в хорошому сенсі цього слова. З відходом Мірчі Луческу динамівці отримали більше свободи в усьому і, перш за все, почали більш різноманітно діяти в атаці, особливо це показово на прикладі пари Буяльський – Ванат, які здатні грати нестандартно.
Футболісти «Динамо», очевидно, втомилися від авторитарних методів Мірчі Луческу. Не кожен тренер, який би прийшов замість Луческу, зміг би впоратися з цією ситуацією.
Шовковський вирішив нічого не змінювати в робочому процесі, у кадрах, і просто дати свободу творчості. Зазначу, що «Динамо» перестало соромитися відверто оборонної тактики, яка дає змогу виходити у швидкі контратаки і забивати», – заявив Бабич.
«Динамо» в таблиці УПЛ посідає 5-те місце, маючи 28 очок після 14 ігор.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі