Клопп розкритикував уболівальників Ліверпуля

«Ліверпуль» у матчі Кубка англійської ліги обіграв «Вест Хем» 5:1, а наставнику Юргену Клоппу не сподобалася пасивність уболівальників на трибунах.

Тренер несподівано розкритикував фанів.

«Хлопці грали неймовірно, але я не надто задоволений атмосферою на трибунах. Я питаю людей: що вам потрібно? Ми домінували на неймовірному рівні, створили величезну кількість моментів, і якби я був на трибунах, весь матч провів би на ногах. Не знаю, можливо, це матч з МЮ був таким поганим і ми маємо вибачитися, що не розчавили їх?».

«У нас далі матч з «Арсеналом», і нам потрібен наш Анфілд», – сказав Клопп.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

4 хв. ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

8 хв. ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

11 хв. ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

15 хв. ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

20 хв. ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

23 хв. ago