Міланський «Інтер» та римська «Рома», як і більшість клубів топ-чемпіонатів, виступили проти створення нового змагання.
«ФК «Інтернаціонале Мілан» підтверджує свою віру в те, що майбутнє європейського футболу може бути гарантоване лише співпрацею між клубами в рамках ECA та в партнерстві з УЄФА та ФІФА.
Як суспільство, ми залишаємося твердо прив’язаними до цінностей, що характеризують європейську спортивну модель, і ми прагнемо працювати разом з усіма іншими командами, об’єднаними ECA, щоб підтримувати ці цінності», – йдеться в офіційній заяві «Інтера».
Цікаво, що у квітні 2021 року «нерадзуррі» були одними з тих, хто намагався організувати Європейську Суперлігу.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі