Клуб повідомив, що з сьогоднішнього дня футболіст розпочинає процес реабілітації.
«Ми раді повідомити, що наш капітан Том Лок’єр розпочав період реабілітації. Його виписали з лікарні й зараз він перебуває вдома. Ця новина, що обнадіює, пішла за успішною процедурою, проведеною напередодні, в ході якої Тому встановили ІКД (імплантований кардіовертер-дефібрилятор), щоб запобігти повторенню інциденту.
Клуб, Том та сім’я Лок’єр хотіли би скористатися цією можливістю, щоб ще раз висловити нашу колективну сердечну подяку всім у Борнмуті, їхнім уболівальникам, офіційним особам клубу та особливо їхньому медичному персоналу та півзахиснику Філіпу Біллінгу, який першим дістався до Тома на полі, щоб викликати допомогу», – йдеться у заяві на офіційному сайті «Лутон Таун».
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі