Український нападник Владислав Вакула розповів, чи можливий варіант з його поверненням до Чорноморця:
«Цю частину сезону завершено, у мене контракт до 31 грудня. Шукатиму собі нову команду. Чи є ймовірність, що я залишуся в Чорноморці? Ні, ймовірність нульова. Хочу подякувати клубу. Був важкий момент для мене. Клуб взяв відповідальність. Я набрав форму з Чорноморцем, був у команді, у структурі. Дякую клубу та тренеру», – сказав Вакула в інтерв’ю Sport-express.ua.
«Я взяв багато корисного зі спільної роботи з Романом Григорчуком. Дуже цікаво працювати [з ним], вдячний за це. Підтримав у скрутний момент. Жодних образ, не підходжу, мабуть, під систему клубу».
З 2022 року контракт Вакули належить Поліссю.
Житомирський клуб віддав Владислава в оренду в Чорноморець, за який він зіграв сім матчів у чемпіонаті України та три у Кубку. В його активі у складі «моряків» одна результативна дія: асист на Даду Бельмонте в переможному матчі з Кривбасом за вихід у чвертьфінал Кубку країни.
Окрім Полісся та Чорноморця, Вакула також грав за Сталь (Кам’янське), Маріуполь, Шахтар, Десну та Ворсклу.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі