Суд ЄС ухвалив, що УЄФА та ФІФА порушили чинне законодавство Європи, коли заборонили створення футбольної Суперліги. Це порушує закон конкуренції. Згідно з рішенням суду, організатори нового турніру не повинні піддаватися санкціям та дискваліфікації.
Суд ЄС визнав незаконними правила ФІФА та УЄФА, згідно з якими нові футбольні турніри потребують узгодження чи схвалення президентів цих організацій. Тепер у творців футбольної Суперліги не залишилося перешкод на шляху створення нової першості. Експерти впевнені, що вже за кілька років світовий футбол кардинально зміниться.
Спочатку про участь у Суперлізі оголосили 12 відомих європейських клубів. Після заборони УЄФА та ФІФА майже всі вони відмовилися боротися за ідею створення турніру. Найнаполегливішим виявився мадридський “Реал”, який і довів справу до позову до суду ЄС.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі