– Президент “Інгульця” практикував широкі жести, несподівані преміальні, наприклад?
– Бувало. Навіть цього сезону. Грали з “Вікторією” вдома. У середині першого тайму було вилучення, ми вдесятьох виграли 3:0. Григорович у роздягальні крикнув: “Сьогодні плюс 5 000 доларів до преміальних”. Та й у кожному сезоні таке бувало. Гарний настрій, гарна гра – додавав преміальних.
– А найбільші преміальні?
– 2014 року, коли виграли Кубок України серед любителів, Поворознюк дав мільйон гривень на команду. Для любителів, та ще й за тим курсом, була велика сума.
За вихід у фінал Кубка України отримали по 70-80 тис. гривень. Це були найбільші.
– За індивідуальні показники – голи, передачі – були премії?
– Ніколи не було. Хтось із адміністраторів міг пригостити фруктами чи тортом. Тренер воротарів Богдан Романович Шуст, коли в УПЛ воротарі грали на нуль, виставлявся чимось солоденьким фруктиками. Для підтримки настрою.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі