Categories: УПЛ

Владислав Ванат – найкращий футболіст Динамо у грудні

Завершилося голосування за найкращого гравця футбольного клубу «Динамо» (Київ) за підсумками матчів, що відбулися у грудні.

На звання найкращого гравця місяця були номіновані п’ятеро динамівців – Віталій Буяльський, Микола Шапаренко, Беніто, Назар Волошин та Владислав Ванат.

Найбільше голосів набрали останні двоє, причому кількість була майже однаковою, а лідерство під час опитування переходило від одного гравця до іншого.

У підсумку переможцем (голосували понад 4,5 тисячі респондентів) отримав форвард Владислав Ванат – 36%, який випередив Назара Волошина на 1%.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

4 хв. ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

8 хв. ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

11 хв. ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

15 хв. ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

19 хв. ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

23 хв. ago