Про це повідомляє “ТаТоТаке”.
За інформацією джерела, дніпряни отримали трансферний бан за певні заборгованості перед гравцями та колишнім тренером команди Ігором Йовічевичем. Повідомляється, що клубні функціонери намагатимуться вирішити всі питання з ФІФА до Нового року.
“За нашими даними, у клубі ставляться до цієї ситуації максимально філософськи і вже працюють над зняттям бану. Також ухвалено принципове рішення погасити заборгованість. Дніпро-1 сподівається на зняття трансферного бану ще до Нового року”, — повідомили у “ТаТоТаке”.
Нагадаємо, “Дніпро-1” у поточному сезоні ганебно вилетів з єврокубків, програвши всі три протистояння у кваліфікаціях Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. Український клуб у ЛК програв у 2-матчевому протистоянні “Спартаку” (Трнава, Чехія). У чемпіонаті України справи у дніпрян йдуть трохи краще. За підсумками першої частини сезону “Дніпро-1” йде на другій позиції. В останньому матчі 2023 року підопічні Юрія Максимова не зуміли обіграти “Полісся” (1:1).
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі