Після завершення зустрічі наставник англійського клубу Хосеп Гвардіола прокоментував успіх своїх підопічних:
«Який план? Спати, спати та ще раз спати зараз! Таким є наш план. Нам треба відпочити. У суперника на день відпочинку більше.
У нас буде вихідний, ми повечеряємо всі разом і створимо таку атмосферу, щоб гравці знали, наскільки це важливо для клубу. Щоб потрапити до цього фіналу, потрібно зробити неймовірні речі, наприклад, виграти Лігу чемпіонів. Можливо, цей матч – єдиний такий для гравців.
Завтра ми почнемо дивитися ігри «Флуміненсе» і потім намагатимемося добре виступити. Ми ще нічого тут не виграли. «Манчестер Сіті» тут вперше. Я представляю цю неймовірну організацію та клуб. Фінал проти «Флуміненсе» – це останній крок до титулу, якого клуб не має. Тож ми намагатимемося виграти», – сказав Гвардіола.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі