«Евертон» на своєму полі приймав «Фулхем». Основний час гри завершився з рахунком 1:1. На 41-й Майкл Кін («Евертон») оформив автогол, а на 82-й Бету врятував «ірисок» від поразки і перевів поєдинок у серію пенальті.
У серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися гості – 7:6. Усього гравці завдали 16 ударів.
Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко не потрапив у заявку на матч, оскільки все ще не відновився від пошкодження після гри з «Челсі» в АПЛ.
Жеребкування півфіналів відбудеться 20 грудня після завершення останнього чвертьфінального матчу «Ліверпуль» – «Вест Хем».
Кубок англійської ліги. Чвертьфінали. 19 грудня
Евертон – Фулхем – 1:1 [серія пенальті – 6:7]
Голи: Бету, 82 – Кін, 41 (автогол)
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі