І без Голанда, Де Брюйне та Доку команда Пепа Гвардіоли змогла забити три голи у ворота “Урава Ред”. Усе почалося з автоголу наприкінці першого тайму. Японська команда все глибше і глибше притискалася до своїх воріт, і допритискалася до автоголу Хойбротена, який зрізав м’яч у свої ворота після прострілу Нунеша.
Будь-яка видимість інтриги зникла одразу після перерви – Вокер віддав класний розрізний пас, а Ковачич реалізував вихід віч-на-віч. Нарешті свій гол забив і Бернарду Сілва, зігравши на добиванні.
Наприкінці матчу “Сіті” явно розслабився і дозволив “Ураві” створити дві напівшанси, але Едерсон впорався з усіма загрозами.
Фінал між “Манчестер Сіті” і “Флуміненсе” відбудеться 22 грудня, тоді ж буде зіграно і матч за третє місце між “Уравою Ред” і єгипетським “Аль-Ахлі”.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі