Нагадаємо, що турнір триватиме місяць через участь у ньому 32 клубів. Усі матчі відбудуться з 15 червня по 13 липня 2025 року в США.
“ФІФА прийняла рішення, яке підтримують усі клуби. Ми полетимо до Штатів і проведемо там клубний чемпіонат світу. Доводиться адаптуватися.
Я не проти нових змагань, я проти відсутності часу на відновлення між сезонами. Ось на це я весь час скаржусь. Нормально грати кожні три, п’ять чи сім днів, але коли ми закінчимо сезон, нам потрібен час перед тим, як ми знову розпочнемо роботу”, – сказав іспанець.
Додамо, що від Європи на Клубному ЧС-2025 мають зіграти Манчестер Сіті, Реал, Челсі, Баварія, ПСЖ, Інтер, Бенфіка та Порту.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі