Нагадаємо, що ця гра відбулася сьогодні у Токіо на Японському національному стадіоні та закінчилася з рахунком 2-2.
“Велике дякую за такий прекрасний футбольний матч. Я почуваюся чудово – мені сподобалася гра, стадіон та підтримка вболівальників. Дякую клубу Авіспа Фукуока. Це була хороша гра для фанатів, команд, України та Японії.
Спасибі нашим українським фанатам у Японії. Вони добре нас підтримували – ми на полі постійно чули їх.
Моя мрія – це повернутися на Донбас Арену і знову там зіграти. Я молюся, що колись ми повернемось і знову зіграємо вдома”, – сказав Степаненко.
Додамо, що сьогоднішній поєдинок став заключним для “помаранчево-чорних” у 2023 році.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі