На війні загинув вболівальник Динамо, який з 2018 року боронив країну від орків

«Динамо» повідомило про загибель на війні свого вболівальника Максима Рибецького «Риба».

Рибецький приєднався до ЗСУ у 2018 році. 14 грудня цього року він загинув на Донецькому напрямку у складі 95-ї ОДШБр. «Риба» був командиром свого взводу.

24-річний Рибецький був нагороджений Орденом за мужність 3 ступені, Золотим Хрестом, Знаком доблесті ОТУ «Лиман» та мав інші відзнаки.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Динамо знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії

Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі

36 хв. ago

Раян Роберто: Обрав Шахтар, адже вірю в клуб і в те, що він може мені дати

Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…

37 хв. ago

Олександрія звільнила спортивного директора клубу

"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі

47 хв. ago

Джерело: Динамо переплатило за Кендзьору, бо не бажало мати справу з російським греком

Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі

49 хв. ago

Максим Задерака: Фактор Сергія Шищенка став ключовим у моєму переході в Буковину

Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…

53 хв. ago

Манчестер Сіті викупив Мареску у Челсі за шалену суму – цифри шокують

Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі

1 годину ago