“Ми дуже вдячні за те, що можемо зіграти тут у футбол. Ми хочемо показати людям, що таке “Шахтар”, та провести хорошу гру, якою люди можуть насолодитися, дати надію на майбутнє, що таких благодійних матчів буде ще більше.
Звичайно, хотілося б, щоб подібні матчі відбувалися не за таких обставин, як зараз, тому що ми всі сподіваємось, що це закінчиться дуже скоро. Але організація таких матчів – це завжди фантастична ініціатива, і ми ще раз висловлюємо вдячність за це.
Допомагати вирішувати проблеми і не забувати про них – це обов’язок усього світу. Це не лише особиста справа гравців та мене як тренера – приїхати та провести благодійну гру під прожекторами. Це питання значно ширше і воно стосується усього людства”, – сказав Пушич.
“Шахтар” та “Авіспа Фукуока” проведуть товариський мат завтра, 18 грудня.
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі