Гвардіола:Ми віддали два очки, ми подарували суперникам цей пенальті

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола дав коментар після нічиєї своїх підопічних з «Крістал Пелас».

Нагадаємо, гра закінчилася з рахунком 2:2, хоча «містяни» вели з рахунком 2:0.

«Ми були хорошими у багатьох деталях, але ми не можемо вигравати матчі. Це сталося і зараз, це сталося у матчах і з «Ліверпулем», і з «Тоттенгемом». Ми не можемо нічого з цим зробити.

Пропущені голи наприкінці – це не просто невдача. Все закономірно. Ми віддали два очки, ми подарували суперникам цей пенальті», – сказав Гвардіола.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

7 хв. ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

10 хв. ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

14 хв. ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

18 хв. ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

22 хв. ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

26 хв. ago