Як стало відомо Sport.ua, київський «Локомотив» розірвав контракти з трьома захисниками.
Команду залишили вихованець «Динамо» Рудольф Сухомлинов, відомий за виступами за «Динамо-2», «Миколаїв», «Десну», «Волинь», «Полісся», тернопільську «Ниву» та «Олімпік», а також Давід Арутюнян (ще один вихованець «Динамо», який дебютував на професійному рівні саме в «Локомотиві») та Станіслав Пестрецов (у минулому — «Верес» U19, «Діназ»).
30-річний Сухомлинов у нинішньому сезоні Другої ліги провів 13 матчів, 25-річний Арутюнян узяв участь у 7 іграх, а 19-річний Пестрецов, який приєднався до команди лише наприкінці вересня, виходив на поле 5 разів.
Також вирішується питання, чи залишиться в «Локомотиві» 21-річний півзахисник Богдан Хобта. Ексгравець «Олександрії» U19 цього сезону провів 14 матчів у Другій лізі.
«Локомотив», який по ходу чемпіонату встиг провести тренерську ротацію (Руслана Уманця у вересні змінив Вадим Лазоренко), у перших 17 матчах набрав 15 очок та посідає 11-е місце у третьому за силою дивізіоні українського футболу.
Із відпустки залізничники вийдуть після 25 січня.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…