Нагадаємо, що молодіжна команда “гірників” поступилася португальцям з рахунком 0:2. У складі Порту U-19 голами відзначилися Канде та Мора.
“У першому таймі команда непогано грала, але треба реалізовувати можливості, щоб мати позитивний результат, – сказав Бєлік. – На початку було два моменти, щоб відкрити рахунок, якби їх реалізували, була б інша гра і Порту U19 довелося б використовувати план Б. У першому таймі була рівна боротьба, можливо, ми були навіть гострішими біля воріт суперника.
Після перерви налаштовувалися, що зможемо зловити на помилках опонента, якому потрібно було обов’язково перемагати, щоб вийти у плей-офф з першого місця, але самі почали нервувати та помилятися.
У групі ми билися, але могли зіграти краще. Я не скажу, що команда погано грала, але треба забивати, коли є перевага над суперником за кількістю моментів чи у володінні м’ячем”.
Додамо, що молоді “гірники” з двома перемогами посіли третє місце в Юнацькій ЛЧ. По 15 очок у двох перших команд – Порту та Барселони.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…