Загалом команда Юрія Вернидуба планує зіграти близько 10 спарингів.
Уже відомі перші суперники: “Реал Мурсія” Мурсія Іспанія, “Віборг” Віборг, Данія та “П’яст” Глівіце, Польща. З цими клубами вже досягнуто домовленості щодо спарингів. Зараз триває пошук інших суперників.
“Мурсія” наразі виступає у третьому за силою дивізіоні чемпіонату Іспанії – Сегунді Б, і посідає після 16 турів поточного сезону 11 місце (20 команд) із 22 очками. Востаннє в Прімері “Мурсія” грала в сезоні-2007/2008.
Що стосується “Віборга”, то цей данський клуб виступає у Вищому дивізіоні місцевого чемпіонату. Після 17 турів йде восьмим (серед 12 команд) із 19 заліковими балами. “Віборг” – бронзовий призер минулого сезону.
“П’яст” також представник Вищої ліги свого чемпіонату. Польський клуб після 18 турів поточного сезону – дванадцятий (18 команд) із 21 очком. У сезоні-2022/2023 колектив посів 5 місце в Екстраклясі, за кілька років від місця в єврокубках.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…