Кілька днів тому – 10 грудня – Евертон обіграв Челсі в АПЛ з рахунком 2:0. Михайло Мудрик у тому матчі вийшов з перших хвилин, але відзначитися результативними діями не зміг. Натомість отримав жовту картку за відкидку м’яча.
Маурісіо Почеттіно незадоволений такою поведінкою Мудрика, який отримав покарання на рівному місці. Англійський журналіст Пол Браун стверджує, що тренер Челсі був розлючений “дурним рішенням” українця, враховуючи велику кількість кадрових втрат у таборі команди. Про це повідомляє GiveMeSport.
Браун додає, що буквально тиждень тому Почеттіно збирав футболістів Челсі та показував їм відео епізодів, коли гравці отримували абсурдні жовті картки. Минуло кілька днів, і Мудрик знову повторив те, що закликав припинити тренер.
Ба більше, журналіст стверджує, що зараз Мудрик знову не виглядає щасливим у Челсі. Українець ніяк не може здобути стабільності у своїх виступах, що стало його головною проблемою. Не виключено, що вінгер ризикує втратити місце у старті після своєї витівки, проігнорувавши вказівку тренера.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…