– Прокоментуйте, будь ласка, дії арбітра і загалом епізод із незарахованим голом Сікана.
– Я вважаю, арбітр правильно вирішила, не маю особливих претензій. Я думав, гол був, на жаль, його не зараховано. Напевно, зарано зайшли за 16 метрів або щось таке. Я не міг чітко бачити цієї ситуації, та зрештою ми повинні поважати рішення судді. На мою думку, усі четверо сьогодні добре попрацювали.
– Ваші конкуренти в УПЛ зіграли внічию, «Шахтар» упевнено здобуває очки та рухається вгору. Наступний матч уже в Лізі чемпіонів з «Порту», як налаштовуватимете команду?
– Як я вже говорив своїй команді, у цій частині сезону дуже важливо перемагати, і ми це зробили у двох останніх матчах поспіль. Розпочали другу частину сезону насправді дуже добре, тепер нам потрібно далі здобувати очки. Певні відтинки гри були досить хороші, деякі – нормальні, можливо, потрібно щось покращити. Загалом я дуже задоволений цією перемогою. Ми знали, що наші конкуренти зустрінуться один з одним, тож усе залежить від цієї частини сезону, коли суперники грають між собою, а ти повинен перемагати у своєму матчі. І тоді ти піднімаєшся в таблиці, що для нас сьогодні мало велике значення. Це важлива перемога.
– Перед цим матчем ви казали, що потрібно мати позитивні емоції перед грою з «Порту». Чи отримали такі емоції?
– Так, звісно. Перемога дарує позитивні емоції, а я вважаю, ми заслужили перемогти, бо могли забити більше голів. Важливо підходити до наступної гри переможцями – це дає тобі нову енергію, гарну енергію. Ми готові до наступного матчу.
– Сьогодні не змогли зіграти такі провідні гравці, як Тарас Степаненко та Юхим Конопля. Чи зможуть вони допомогти команді в матчі з «Порту»?
– Степаненко повернеться, бо він відбував дискваліфікацію, тож буде готовий до гри з «Порту». Конопля щойно відновився, не тренувався з командою. Він їде з нами, але чи зможе грати в основному складі, то велике питання. А Степаненко там буде. Коноплі, мабуть, потрібно більше часу, але днями побачимо, як покращується його форма і чи буде змога залучити його в цій грі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…