Categories: УПЛ

Ігор Костюк: Сьогодні грали нешвидко, тому такий результат – забили один

Головний тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував перемогу над «Оболонню» (1:0).

– Ви активно почали гру і забили, але потім гра заспокоїлася. Це був план чи так вийшло?

– Ви бачили, що сьогодні трохи не встигали Янчишин та Лобко виконувати пресинг, який ми традиційно виконуємо. В середині поля не вистачало Осипенка, Саленко не на своїй звичній позиції грав. Трішки конструктив ламався, трішки не допрацьовували і не розуміли, які функції потрібно виконувати. Не дуже швидко налаштовувалося і заповнювали зони між лініями. Захисники дуже низько грали, ми робили крок уперед і через це виникали проблеми.

– Сьогодні був заключний матч. Можете підбити певні підсумки? Команда йде на першому місці.

– Традиційно перші півроку ми створюємо колектив. Багато втратили очок. Не було стабільності в складі й грі нашої команди, тому втрачали залікові бали. Але в таких іграх з принциповими суперника, які йдуть у верхній частині турнірної таблиці, показували якість гри, і настрій був хороший. Тому бажаємо, щоб на кожну гру команда виходила з таким настроєм і показувала якість.

– Чи відомі вже плани на міжсезоння? Коли відпустка та збори?

– Зараз виходимо у відпустку і в січні будемо збиратися. Планово починаємо медогляд, а потім починаємо працювати тут в манежі. А далі будемо бачити зі зборами, чи будемо летіти.

– Окрім дискваліфікованих сьогодні були відсутні Гусєв та Герич. Що з ними?

– Герич ще травмований, а Гусєв захворів після гри з «Минаєм». Ви бачили, що дві години сиділи в роздягальні, коли була повітряна тривога, і кілька гравців у нас захворіли, в тому числі Гусєв.

– Сьогодні гра була в манежі. Чи важко було переходити?

– Швидкість пересування м’яча, звісно, стає повільнішою. Важко домінувати та створювати моменти. Тому що суперник встигає перебудовуватися і закривати вільні зони. Ми сьогодні нешвидко грали, тому такий результат – один забили. Якість гри бажає кращого.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago