– Важко щось коментувати, пропустили дві швидких контратаки від “Динамо”. Майже кожну гру ми не можемо навіть тайм у рівних складах. Враховуючи, що в нас три дні тому була гра проти “Шахтаря”, а “Динамо” відпочивало, у нерівних складах важко діяти проти такого суперника.
– Результативними виходять матчі вашої команди. Непогано виглядали навіть в меншості. Наскільки задоволені грою команди?
– Уся підготовка, весь план на гру, все ламається, коли починаємо грати в нерівних складах. Те, що результативні ігри, нам від того не легше, що ми виглядаємо непогано в 10-х. Але залікових балів нам це не приносить.
– Чи переглядали момент з вилученням Бичека? Він же там не встигав, коли була друга жовта?
– Ні, я не говорю, що вилучення не справедливе. Я говорю, що сам факт. Десь отримуємо вилучення, коли ми цього не заслуговуємо. У сьогоднішньому матчі, мабуть, воно справедливе. Сам факт, що дуже часто навіть не можемо дограти тайм в 10-х.
– Це психологічно надломлює?
– Та ні, як психологічно… Тут потрібно просто трошки розумніше підходити до моментів, щоб не отримувати безглузді вилучення, як було сьогодні.
– У першому таймі багато атак через центр проходило, у чому причина?
– Ми хочемо грати в більш атакуючий футбол. Звичайно, що можна стати 10 людей позаду й чекати на свій шанс та сподіватися на чудо, що нам не заб’ють гол. Якщо ми хочемо грати на чужій частині поля та створювати моменти, нам потрібно бути готовими до контратак суперника. На жаль, це поки що нам не вдається.
– Це така жертва, щоб грати у хороший футбол, з точки зору його презентабельності?
– Ми розуміємо, що з такими командами це важко робити. “Динамо” використало” свої дві контратаки, ми, на жаль, їх не використали. От і вся різниця. А після вилучення була перевага, звичайно, в “Динамо”. Ми терпіли, чекали свій момент, свій момент знайшли. Але так, як ми грали з “Шахтарем” три дні тому, а “Динамо” відпочивало, в нерівних складах проти них грати було дуже важко.
Пресслужба “М1925”
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…