«За весь час роботи італійських кураторів та розвиваторів суддівського корпусу, ніколи український арбітр не судив матч групового етапу Ліги чемпіонів, ніколи до минулого тижня.
А тепер паралель, зрозуміла для кожного українця. Є у вашому виборчому окрузі депутат. Ось обрали його до Верховної Ради, він сидить собі 4,5 роки з цієї каденції, не робить абсолютно н****а та стриже свою капусту за правильне натискання кнопок у потрібних голосуваннях.
Але наближаються нові вибори, і капусту хочеться стригти і в наступні п’ять років. Але для цього потрібно, щоби люди знову за тебе проголосували.
І той тип, який 4,5 роки нічого не робив, починає за півроку до виборів створювати видимість активної діяльності – виділив там якісь 100 доларів, щоб лави комунальники пофарбували, гречку з тушоночкою роздати пенсіонерам.
І ось для мене так виглядає ця історія. Лучі н****а не робив весь цей час, а тут – щоб залишитися при годівниці, при новій владі – нате вам результат. Навіть вам гречку з тушонкою на матч «Реал Сосьєдад» – «РБ Зальцбург». Щоб потім сказати: «Ну ось, я ж підготував, ми ж досягли, історичне досягнення», – розповів Вацко.
29 листопада український арбітр Микола Балакін розсудив матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між іспанським «Реал Сосьєдадом» та австрійським «РБ Зальцбург» (0:0).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…