У Астані (Казахстан) відбувся поєдинок між місцевою «Астаною» та «Динамо» із Загреба. Хорватський клуб обіграв суперника з рахунком 2:0, голи у цьому матчі забивали Габріель Відович та Такуро Канеко.
«Динамо» завдяки цій перемозі набрало шість очок та піднялося на друге місце в групі С, «Астана» тепер посідає третю сходинку з чотирма балами.
Ліга конференцій. 5-й тур, 30 листопада.
Астана – Динамо Загреб – 0:2
Голи: Відович, 48, Канеко, 79.
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі
Президент «Полтави» Сергій Іващенко озвучив завдання клубу на наступний сезон.Читати далі
У УПЛ може з’явитися футболіст з іншого кінця світу — з Австралії. Так стверджує ТаТоТаке.Читати…
Захисник дортмундської «Боруссії» та національної збірної Німеччини Ніко Шлоттербек завчасно завершив свої виступи на чемпіонаті…
Футбольний клуб «Буковина» сьогодні офіційно представив свого першого новачка в це міжсезоння.Читати далі