«Я дуже радий не тільки через результат, але й через те, як ми грали. Я радий за всіх людей, які так старанно працюють у клубі, щоб підтримувати нас у дуже складних умовах. Найголовніше те, що гравці прийняли мої ідеї та втілили їх на полі. Вони наполегливо працювали один для одного, були організовані та дисципліновані у всьому, що вони робили. Як я вже казав раніше, ти не можеш атакувати, якщо не захищаєшся.
Ніхто не міг вимагати більше від цієї команди. Вони викладаються у важких умовах, і це дуже добре. Дев’ять очок у Лізі чемпіонів – це фантастичне досягнення. Ми докладемо максимум зусиль і спробуємо досягти більшого, ніж всі реально очікували спочатку», – сказав Пушич.
Завдяки перемозі у матчі з бельгійцями донецький «Шахтар» гарантував собі євровесну.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі