Categories: УПЛ

Тренер Металіста 1925: Емоції в нас такі: не дуже позитивні, тому що ми не здобули очки сьогодні

Тренер-аналітик “Металіста 1925” Максим Цвіренко відповів на запитання журналістів на післяматчевій пресконференції після матчу в Рівному:

– Поділіться емоціями від матчу?

– Емоції в нас такі: не дуже позитивні, тому що ми не здобули очки сьогодні. Це була найважливіша задача. За грою, я не хочу казати про рішення суддів. Лише зазначу, що пенальті в кінці матчу, можливо, можна було поставити. Епізод з червоною карткою – я не бачив моменту. Пенальті, яке поставили в наші ворота, те ж саме. Візьмемо 11 хвилин чи скільки ми зіграли від початку, коли в рівних складах були, наша гра нам подобалася, ми контролювали її. Але якщо ти хочеш грати на чужій частині з м’ячем, тоді ти вразливий до контратак. Тому одна помилка від нас і, бачите, швидка контратака від “Вереса”, червона картка нам, і ми вже весь матч граємо не в рівних складах. Було тяжко, щось аналізувати після червоної, коли гра була 11 на 10… Вийшли на другий тайм, домовилися грати агресивніше, не боятися грати один в один позаду, щоб захисники висувалися в гравців. Це дуже добре спрацювало, ми забили два м’ячі. Але, на жаль, не втримали перемогу.

– Що з Артемом Габелком, він отримав ушкодження?

– У Артема пошкодження, але щоб дізнатися наскільки воно серйозне – потрібен час, аби ми дізналися конкретніше. Медична служба проведе необхідну діагностику й тоді буде інформація.

– У чому причина програшу, на вашу думку?

– Трошки не пощастило, бо був момент при 3:3, якщо я правильно пам’ятаю, коли захисники “Вереса” ледь у свої ворота не зрізав. Когут ногою відбив. Забий ми там, і було б вже 4:3 на нашу користь. Якщо це було за рахунку 3:3, бо під час гри були емоції, я можу помилятися, яким був рахунок. А нам раз-раз, навіс до нашого штрафного, рикошет, замкнув Гайдучик. Тому – не пощастило.

– З дебютом вас у ролі головного тренера… Тяжко було?

– Я офіційно не був головним тренером. Тяжко не було, але було дуже цікаво.

– Як ви мотивували команду в перерві, адже команда в меншості змогла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти уперед?

– У нас сильні гравці, ми в них дуже сильно віримо й під час перерви ми це сказали, що нам не потрібно сідати в низький блок, потрібно грати агресивніше, не дивлячись на те, що нас на одного менше. Тому що завжди можна десь свій момент знайти під час агресивних дій. Так воно і сталося. Дякую хлопцям за їх самовіддачу, за те, як вони сприйняли інформацію, за те, як вони билися. Такий рахунок, така гра в меншості – це їхня заслуга.

Пресслужба “М1925”

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago