Categories: УПЛ

Олег Федорчук – про віцепрезидента Ворскли: Людина, щоб привернути увагу до себе, починає просто стукати в бубон

Відомий український тренер та експерт Олег Федорчук висловився щодо ідеї полтавської «Ворскли» створити чемпіонат U-23.

Напередодні віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак заявив про намір ініціювати створення чемпіонату U-23. Тим не менш, Федорчук не підтримав таку ідею.

«Керівник «Ворскли» має бути трохи приземленим до наших реалій. Можна і U-29 створити, головне питання: для чого? Зараз в українських клубах дуже слабка фінансова складова. Навіть до U-21 багато клубів ставилися досить формально, тому що тримати 25-30 футболістів, які не приносять користі, – дуже складно. Тому чемпіонат U-21 розформували.

Якщо ти фінансово забезпечений, то деякі речі можеш собі дозволити тримати про запас – раптом знадобляться. А якщо ти щодня рахуєш гроші, то тобі явно не до U-23. Прямо скажу, сьогодні вперше за багато років у чемпіонаті України хлопці 19-23 років у своїй більшості уже в основі перших клубних команд грають. Із ідеєю U-23 смішити зараз народ – це означає запізнитися років на 10-15.

У нас зараз у футболу зовсім інші проблеми актуальні, а починати висувати такі ідеї – це виглядає дивно.

Це буде нонсенс. Вийде, що команда U-23 буде старшою за основний склад. Абсурд! Може, Лисака ніхто не знає і такими висловлюваннями він просто хоче прославитися. Я можу йому ще ідей підкинути. Нехай створить чемпіонат із команд футбольних чиновників або трансгендерів. Людина, щоб привернути увагу до себе, починає просто стукати в бубон.

У нас взагалі ніхто не дивиться чемпіонат U-19, а кому буде цікавий U-23? В U-19 кількість переглядів на YouTube менша, ніж кількість батьків футболістів, що грають. Навіть їхні родичі не дивляться. Це така популяризація футболу в наш складний час? Та навпаки, поки вболівальників не допускають на трибуни, щоб підтримати інтерес до футболу, побільше гравців треба виводити в публічні дорослі змагання, а не закривати їх у турнір без турнірної мотивації, де вони деградуватимуть з однолітками!

«Ворскла» ще недавно боролася за єврокубки, а зараз перебуває в зоні турбулентності. Ось про що треба говорити, а не про якісь ефемерні ідеї», — заявив Федорчук «Українському футболу».

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Чорноморець отримав срібні медалі та розпочав підготовку до сезону

Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…

50 хв. ago

Збірна України з ампфутболу зазнала поразки від Польщі у заключному матчі на міжнародному турнірі

Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…

56 хв. ago

Луїс де ла Фуенте: Ми провели винятковий перший тайм і хороший другий

Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте поділився думками про перемогу над Саудівською Аравією (4:0) у матчі 2-го туру…

1 годину ago

Шахтар може забрати ще одного венесуельця у Кривбаса

Півзахисник Кривбаса Андрусв Араухо може продовжити кар’єру в іншому клубі української Прем’єр-ліги.Читати далі

1 годину ago

Тінь Облака та Едерсона: чому в Португалії критикують Анатолія Трубіна

Головний редактор авторитетного португальського видання Record Філіпе Алешандре Діаш поділився думками стосовно поточного статусу та…

1 годину ago

Епіцентр оголосив про підписання захисника з Албанії

Кам'янець-подільський «Епіцентр», оголосив про підписання першого літнього новобранця. Склад команди поповнив 25-річний албанський центральний захисник…

2 години ago