Італія розгромила Північну Македонію напередодні вирішальної битви з Україною, Англія розібралася з Мальтою

Відбулися два матчі групи С у рамках відбору Євро-2024.

Відбір Євро-2024

Група С

Італія – Північна Македонія – 5:2

Голи: Дарміан, 17, Кʼєза, 41, 45+3, Распадорі, 81, Ель-Шаараві, 90+3 – Атанасов, 52, 74

Нереалізований пенальті: Жоржінью, 38

Англія – Мальта – 2:0

Голи: Пепе, 8 (авт.), Кейн, 75, Райс, 76

Італія розібралася з Північною Македонією. Підопічні Спаллетті ще у першому таймі розгромили опонента. Рахунок у матчі відкрив Дарміан, який переправив мʼяч у ворота з подачі кутового. Невдовзі Кʼєза оформив дубль та остаточно ускладнив завдання для гостей відігратися.

По перерві Північна Македонія таки дібралася до воріт господарів. Атанасов виграв боротьбу на другому поверсі та головою переправив мʼяч у володіння Доннарумми. Згодом йому вдалося оформити дубль. Распадорі та Ель-Шаараві поставии крапку у цьому матчі та зробили рахунок 5:2.

У паралельному матчі Англія приймала Мальту. Гості ще на 8 хвилині зробили подарунок для суперника – Пепе зрізав мʼяч у власні ворота. Англія контролювала мʼяч 73% часу, але створити реальну небезпеку не вдалося. У другому таймі господарі продовжили домінувати. Закономірно Кейн подвоїв перевагу, а за хвилину Райс зробив рахунок розгромним.

До слова, англійці вже забезпечили собі місце на Євро-2024. Натомість Італія розіграє другу путівку в матчі проти України, який відбудеться 20 листопада о 21:45 за київським часом. Підопічним Спалетті вистачить нічиєї.

Сапотюк Юрій

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

43 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

47 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

47 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

50 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі