Categories: Перша ліга

Мирон Маркевич: На помилках треба вчитися і добре, що футболісти навчилися, що треба такі матчі доводити до переможного завершення

Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич поділився думками про перемогу над «Агробізнесом» з Волочиська в 16-му турі групи А Першої ліги чемпіонату України.

– Задоволені результатом і грою?

– Так, перший тайм був хороший, а у другій половині зустрічі ми не припустилися помилок, як у попередньому матчі, де в нас теж була повна перевага. На помилках треба вчитися і добре, що футболісти навчилися, що треба такі матчі доводити до переможного завершення. Звичайно, що ще є над чим працювати, але ми стараємось рухатися вперед. Ми, в принципі, це і робимо. Можливо, не так швидко, як усім хотілося б. Однак це процес не одного дня.

– Чи здивував вас суперник?

– «Агробізнес» – це непроста команда, яка мало кому програє. Просто у нас сьогодні був хороший настрій. Ми добре зіграли та не дали шансів супернику.

– Чи побачимо ми у наступній грі Євгена Підлепенця та Єгора Картушова?

– Вони вже розпочали тренувальний процес, тому, можливо, вони вже будуть у заявці на матч проти “Поділля”.

– Як вам гра Павла Полегенька праворуч у півзахисті?

– Він зіграв непогано, в принципі, так само, як і з «Епіцентром». Полегенько там був найкращим. Павло страхував Сухаря і Тимофій міг долучатися до атак. Загалом я задоволений правим флангом сьогодні. Полегенько та Костенко змінювалися флангами по ходу зустрічі. Це добре, що вони так взаємодіють.

– Після поразки від «Епіцентра», сьогодні була впевнена перемога по грі та результату.

– У нас мав був бути такий матч, як з «Епіцентром». Я чекав, коли це станеться. У тому матчі було все проти нас. У суботу була тривога, ми мали лишатися ще на день і грати у неділю. Однак ми живемо у такий час. Ми програли та зрозуміли, що так не можна. Я думаю, що гравці усвідомили, що не можна грати так, як це було у другому таймі з «Епіцентром». Деколи поразка краще, ніж перемога. Найголовніше – зробити висновки з поразки та не повторювати помилок. Тарас Саків у минулому турі помилився, а сьогодні був одним з найкращих на полі. Я радий, що футболісти сьогодні проявили характер і досить впевнено зіграли.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago