— Початок гри було відкладено через повітряну тривогу. Наскільки сильно це впливало морально?
— Я вже казав, що в нас усі адекватні люди, і ми розуміємо, яка ситуація в країні, які ворог нам робить проблеми, не дає нам спокійно й щасливо жити. Нічого страшного немає в тому, що ми сиділи (в бомбосховищі — прим.). Ми були в однакових умовах із «Оболонню».
— Протягом гри був рясний дощ, і футбольне поле було не в найкращому стані. Наскільки важко було грати на такому полі.
— Порівняно з «Минаєм» було спекотно сьогодні грати. І поле було, як на «Камп Ноу», порівняно з «Минаєм».
— В «Оболоні» були питання до суддівства протягом матчу. Які думки у вас щодо роботи суддів?
— Завжди в тієї команди, яка програє, є емоції. Це їх питання. Сьогодні я задоволений нашою грою, самовіддачею. Всіх з перемогою.
— В 15-му турі УПЛ на «Ворсклу» чекає гра проти «ЛНЗ». Чи є вже думки про майбутнього суперника?
— Думок немає. Зараз нам дали вихідні, тому їдемо відпочивати та перезавантажуватися, заліковувати свої травми.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі