Categories: Інше

Київ за три дні?? Луческу вкотре довів, ще не здатний адекватно оцінювати ситуацію

Вже колишній тренер київського Динамо Мірча Луческу дав інтерв’ю російським пропагандистам. І відповідь на перше ж питання поставила під сумнів здатність Луческу адекватно оцінювати ситуацію.

“Ніколи у житті я не програвав у трьох матчах поспіль. Місяць тому ми були першими з відривом у шість очок від Шахтаря. Пізніше, на жаль, сталося те, що сталося”, – заявив Луческу.

Для початку варто відзначити, що відставка Луческу була після матчу проти Шахтаря. І тоді Динамо справді програло. Та для команди це була третя поразка за чотири матчі, а не поспіль. Адже перед матчем проти “гірників” Динамо зіграло внічию проти Колоса, яка і “розбила” серію поразок киян (перед тим вони програли Поліссю та Дніпро-1).

Та й три матчі поспіль Луческу програвав. При цьому в цьому ж сезоні. Сталося це тоді, коли кияни намагалися потрапити до групи Ліги конференцій. Після поразки в матчі УПЛ проти Чорноморця, Динамо двічі програло і Бешикташу у кваліфікації ЛК. Але навіть це не стало причиною, щоб подати у відставку.
А от фраза “місяць тому ми були першими з відривом у шість очок від Шахтаря” більше нагадує звіти російських пропагандистів про ситуацію на фронті, аніж мають щось спільне з реальністю. Бо Луческу видає бажане за дійсне.

Після 9 туру УПЛ (30 вересня – 2 жовтня) в турнірній таблиці лідирував Шахтар, в якого було 18 очок. Стільки ж мало Дніпро-1. І ці команди зіграли по 9 матчів. Динамо на той час було на шостому місці з 15 очками. Але кияни на той час зіграли лише 6 матчів. Тому, чисто теоретично, якби Динамо виграло ці три матчі, які ще не зіграли, то і справді могли вийти на перше місце, обійшовши Шахтар та Дніпро-1 на шість очок. Але для цього ці три матчі треба було зіграти та, найголовніше, – виграти. Так, в суперниках доволі кризові Металіст 1925, Верес та Зоря. Але вважати, що ти на першому місці, коли це не так – це як “взяти Київ за три дні”.

А вже потім Динамо під керівництвом Луческу “посипалося”. І програло “стикові” матчі за лідерство. Спочатку поступилися Поліссю, двічі пропустивши у більшості. Далі була поразка у матчі з Дніпро-1. Нічия з Колосом не надто врятувала ситуацію, а лише відклала подальше падіння киян. А поразка у матчі проти Шахтаря відкинула їх аж в середину турнірної таблиці.

Так, в Динамо і далі залишаються ці три матчі в запасі, які їм треба провести. Та навіть перемога в цих матчах не гарантує киянам лідерства в турнірній таблиці. Адже піднімуться вони лише на 4 місце. Однак вирішувати це завдання Динамо вже буде без Луческу.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago