Categories: УПЛ

Олександр Філіппов: Під час тривоги вже хотіли грати в карти

Нападник «Дніпра-1» Олександр Філіппов прокоментував перемогу над «Олександрією» (1:0) у матчі 13-го туру УПЛ.

– Це був найтриваліший матч, VAR годину переглядав ваш офсайд. Не набридло?

– Так, це було дуже важко і фізично, і психологічно. Так сталося, що грали майже 5 годин, але це наші реалії, нашого футбольного та повсякденного життя, і ми маємо підлаштовуватися. Дуже не хочеться, дуже важко, але так воно є. Добре, що дограли цей матч. Було важко, але перемогли і вже будемо готуватися на гру з «Шахтарем».

– Поясніть фізіологію спортсмена, який грає у футбол, потім відбувається тривала пауза, а потім знову треба виходити на поле. Спортсменів так не готують. В чому проблематика для організму?

– Коли виходиш на якійсь пік, працюєш на максимумі своїх можливостей, а потім йдеш на відпочинок – все ніби обривається, і ти, можна сказати, падаєш до самого низу. Найважчим є те, що не знаєш, коли поновиться гра: через 15-20 хвилин, як це було після першої тривоги, чи через півтори години, як після третьої тривоги. Але добре, що є якісь хвилини на розминку, аби трохи розбігатися.

– Що ви робили під час пауз? Просто сиділи?

– Ми сиділи, стояли, тягнулися, робили масажи.

– Карти?

– Ні, до цього не дійшло, але вже хотілося. Особливо довго тягнуся час протягом третьої тривоги, коли чекали півтори години, аби дограти декілька хвилин.

– Матч «Рух» – «Оболонь» дивилися, поки чекали?

– Говорили з хлопцями, що той матч розпочався за дві години після нашого, а закінчився раніше. Так буває. Думали вже дивитися матч «Челсі» з «Тоттенгемом». Насправді, це дуже важко для всіх. Масажисти працюють, тренери думають, що змінити, як підтримати команду.

– Всі відзначають високий рівень вашої комбінаційної гри. Завданням «Олександрії», вочевидь, було не дати вам вільно переходити на їхню половину поля? Для цього вони так активно пресингували?

– Думаю, так. Ми розбирали «Олександрію»: це мобільна молода команда, яка полюбляє грати з м’ячем, вміє терпіти без м’яча і добре знаходить вільні зони між лініями. Гадаю, вони хотіли позбавити нас володіння, наших сильних якостей. Але добре, що наші хлопці вірно розташовувалися на полі, і за рахунок цього в нас був добрий контроль м’яча, що дозволяло створювати гарні моменти.

– Було багато ударів здалеку. Це ситуативно чи настанова такою була?

– Звичайно, коли доходиш до останньої третини, бачиш, що зони перекриті і є можливість пробити – чому б ні. 20-25 метрів – в нас є хлопці з гарним ударом. Без ударів немає голів.

– Ваш гол – це чистий гол форварда. Він також говорить про те, що ваше взаєморозуміння з партнерами покращилося, ви вже знаєте, куди в якій ситуації треба бігти?

– Як кажуть, голи не пахнуть. Нападник і має перебувати у таких ситуаціях, коли кожен простріл, кожна передача йде до тебе, грати на добиванні. Ми потрібні там, у небезпечних зонах. Я подивився повтор: Адамюк здорово вбіг у зону, і Піхальонок класно знайшов його передачею – мені залишилось лише підставити голову. Звичайно, привітали Вовчика з народженням дитини. Бажаємо малюку, в першу чергу, міцного здоров’я, щастя, мирного неба та усіх благ.

Нагадаємо, гра «Дніпро-1» – «Олександрія» тричі переривалася через повітряну тривогу. Загалом поєдинок тривав більше 4 годин.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

16 хв. ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

25 хв. ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

34 хв. ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

40 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

8 години ago