Екс-футболіст збірної України В’ячеслав Шевчук, який останні два роки обіймав у команді посаду віце-президента, сьогодні оголосив про свій відхід. Таке рішення він пояснив бажанням поборотися за посаду голови Рівненської обласної асоціації футболу.
– Я залишаю посаду віце-президента Вереса з метою подання своєї кандидатуру на посаду голови Рівненської обласної асоціації футболу. Я хочу змінювати, я хочу реформувати, я хочу покращувати. Приносити футбол у всі куточки Рівненщини, відкривати нові майданчики, залучати дітей до занять футболом, власним прикладом прививати любов до гри, – сказав Шевчук.
Зазначимо, що “Верес” зараз переживає не найкращі часи – команда Сергія Лавріненка знаходиться на передостанньому місці в турнірній таблиці УПЛ і має у своєму активі лише одну перемогу за 12 матчів сезону.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі