«Мені стає потрохи зрозуміло, що робиться з «Чорноморцем» – їх притримують. Мені дуже шкода Романа Йосиповича. Недаремно він на початку сезону говорив про суддівство. Тоді їх відпустили й він дав хороший результат. Зараз розмови закінчилися й подивіться, що у грі з «Металістом 1925» було зроблено. Вилучення смішне. Таке враження, що людина свідомо хотіла залишити «Чорноморець» у меншості. Багатші команди не чіпають, але бідніші, які за рахунок ігрових якостей намагаються піднятися, а їм відразу б’ють по голові.
Для суддів це так само корисно, бо вони хочуть, щоб угорі були багаті, оскільки тоді грошей більше йде. Я буду просити, щоб ті хто має можливість, звернув увагу на цю ситуацію з «Чорноморцем».
«Чорноморець» добре виглядає та може претендувати на трійку, поки свою гру шукає «Дніпро-1». «Кривбас», «Полісся»… До того ж вони обіграли «Полісся» (1:0). Тобто тут може бути боротьба і конкуренти просто прибивають. Зараз вони хочуть між собою до зими визначити п’ятірку, а інші нехай між собою грають. При тому, що це йде з боку прямих конкурентів, які відчувають цю боротьбу. Якщо ми зараз це не поборемо, то буде дуже велика проблема», – сказав Циганик.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…